|
Haslev St. (Stationspladsen)
|
|
|
Kl. 17:01
|
|
Bus 440R
|
|
Nordborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Rundinsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Hørstien (Ringstedvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Sclerosehospitalet (Ringstedvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Simmendrup (Ringstedvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Førslev, Mejerivej (Ringstedvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Ringstedvej, Ellegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Lillevang (Haslevvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Sneslev kirke (Haslevvej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Sneslev Sognevej (Haslevvej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Hjelmsømaglevej (Haslevvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Sneslev, Stationsvej (Haslevvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Tvindelstrupvej (Haslevvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Mulstrup (Haslevvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Galtehus (Haslevvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Tolstrup (Haslevvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Haslevvej (Bragesvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Odinsvej (Bragesvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Søndervang (Næstvedvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
|