|
Holbæk St.
|
|
|
Kl. 08:17
|
|
Bus 420
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
Bus 420
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
|