|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 23:24
|
|
Bus 216
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Koldekildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Vink - Lille Valby (Lille Valbyvej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:42
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
Ågerup Kirke (Ågerupvej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
Thorbjergvej (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Hvedstrup (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Højvangsvænge (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Herringløse Sportsplads (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Herringløse Bygade (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Korskær (Hvedstrupvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Østrup Trafikplads
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
|