|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 06:32
|
|
Bus 176
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Ermelundsvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Sognevej (Snogegårdsvej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Herredsvej (Snogegårdsvej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Vangede Bygade (Ved Bommen)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
|
Gladsaxevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
|