|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
|
|
Kl. 02:50
|
|
Bus 33
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 02:52
|
|
Kl. 02:52
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 02:52
|
|
Kl. 02:52
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:54
|
|
Kl. 02:54
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:54
|
|
Kl. 02:54
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:55
|
|
Kl. 02:55
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:55
|
|
Kl. 02:55
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:56
|
|
Kl. 02:56
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:57
|
|
Kl. 02:57
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:58
|
|
Kl. 02:58
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:58
|
|
Kl. 02:58
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 02:59
|
|
Kl. 02:59
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 03:00
|
|
Kl. 03:00
|
|
|
|
Goudavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 03:01
|
|
Kl. 03:01
|
|
|
|
Frieslandsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 03:01
|
|
Kl. 03:01
|
|
|
|
Kongelunden (Skovvej)
|
Kl. 03:02
|
|
Kl. 03:02
|
|
|
|
Skovvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:04
|
|
Kl. 03:04
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:04
|
|
Kl. 03:04
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:05
|
|
Kl. 03:05
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:05
|
|
Kl. 03:05
|
|
|
|
Sydvestpynten (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Søvang, Kalvebodvej (Fælledvej)
|
Kl. 03:10
|
|
Kl. 03:10
|
|
|
|
|
Kastanievej (Fælledvej)
|
Kl. 03:10
|
|
Kl. 03:10
|
|
|
|
Søvang, Rønnevej (Fælledvej)
|
Kl. 03:11
|
|
|
|
|