|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 12:29
|
|
Bus 440R
|
|
Odinsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Odinsvej (Bragesvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Haslevvej (Bragesvej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Tolstrup (Haslevvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Galtehus (Haslevvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Mulstrup (Haslevvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Tvindelstrupvej (Haslevvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Sneslev, Stationsvej (Haslevvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Sneslev Sognevej (Haslevvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Sneslev kirke (Haslevvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Lillevang (Haslevvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Ringstedvej, Ellegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Førslev, Mejerivej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Simmendrup (Ringstedvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Sclerosehospitalet (Ringstedvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Hørstien (Ringstedvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Rundinsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Nordborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
|
Haslev St. (Stationspladsen)
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
|