|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 06:53
|
|
Bus 176
|
|
Søborg Hovedgade (Vangedevej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Vangede Bygade (Ved Bommen)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Herredsvej (Snogegårdsvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
|