|
Kalundborg St.
|
|
|
Kl. 10:52
|
|
Bus 553
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Hestehavebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Bøgebjergvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Bøgebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Nyrup Skolevej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Lynggårdsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Hjorthøj (Nyrupvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Røsnæsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Nostrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Charlesvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Stendyssevej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Ulstrup Vænge (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Fjordbakken (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Ulstrup, Sandåsvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Nybyvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Bjørnstrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
|
Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
|