|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 11:50
|
|
Bus 901
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Egersundvej (Motalavej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Biblioteket (Revvej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Gl. Banegårdsplads
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Caspar Brands Plads
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Mathiesensvej (Dahlsvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Nankes Plads (Skovvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Helenevej (Skovvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Rosenvænget (Skovvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Kornvej (Skovvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Norstien (Skovvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Korsør Lystskov (Skovvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Møllevej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Norvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Hulbyvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Ormeslevvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Enghavevej (Vejsager)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Borgergade (Vejsager)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Industrivej (Borgergade)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Rugvænget (Borgergade)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Fruegade (Borgergade)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Præstemarksvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Hemmeshøjvej (Slagelse Landevej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Korshøjvej (Korsørvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Blindekildevej (Korsørvej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Kongstedvej (Korsørvej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Kirkegårdsstien (Smedegade)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
|