|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 19:37
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 19:49
|
|
Kl. 19:49
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 19:51
|
|
Kl. 19:51
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 19:53
|
|
Kl. 19:53
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
|