|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 06:07
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
|