|
Kalundborg St.
|
|
|
Kl. 11:52
|
|
Bus 553
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Hestehavebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Bøgebjergvej (Nyrupvej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Bøgebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Nyrup Skolevej (Nyrupvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Lynggårdsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Hjorthøj (Nyrupvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Røsnæsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Nostrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Charlesvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Stendyssevej (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Ulstrup Vænge (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Fjordbakken (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Ulstrup, Sandåsvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Nybyvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Bjørnstrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
|
Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej)
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
|