|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 13:54
|
|
Bus 176
|
|
Søborg Hovedgade (Vangedevej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Vangede Bygade (Ved Bommen)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Herredsvej (Snogegårdsvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
|