|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 13:50
|
|
Bus 902
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Fægangen (Ørnumvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Rødhøjvej (Ørnumvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Mælkevej (Halsebyvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Tårnborghallen (Tjærebyvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Kildebakken (Mælkevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Rødhøjvej (Mælkevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Svenstrup, Stibjergvej (Mælkevej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Banevej (Frølundevej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Frølunde (Frølundevej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Frølunde Fed, Vagtelvej (Broholmvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Svanedammen (Broholmvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Engpiberdraget (Broholmvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Bildsøvej (Forlevvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Stationsvej (Forlevvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Forlev, Lyshøjvej (Stationsvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Forlev, Friskolen (Stationsvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Vandværksvej (Stationsvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Skolevej (Akacievej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Vemmelev skole (Skolevej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Akacievej (Borgergade)
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
|