|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 16:45
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
|