Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Femøren St. (Engvej) | Kl. 21:02 | Bus 78 | ||||
Nordmarksvej (Hedegaardsvej) | Kl. 21:02 | Kl. 21:02 | ||||
Postparken (Kastrupvej) | Kl. 21:03 | Kl. 21:03 | ||||
Kastrupvej (Wibrandtsvej) | Kl. 21:04 | Kl. 21:04 | ||||
Sundbyvester Plads | Kl. 21:07 | Kl. 21:07 | ||||
Irlandsvej (Sundbyvestervej) | Kl. 21:08 | Kl. 21:08 | ||||
Ingolfs Allé (Irlandsvej) | Kl. 21:09 | Kl. 21:09 | ||||
Englandsvej (Peder Lykkes Vej) | Kl. 21:10 | Kl. 21:10 | ||||
Tingvej (Peder Lykkes Vej) | Kl. 21:10 | Kl. 21:10 | ||||
Brydes Allé (Peder Lykkes Vej) | Kl. 21:11 | Kl. 21:11 | ||||
DR Byen St. (Grønjordsvej) | Kl. 21:13 |