|
Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade)
|
|
|
Kl. 12:17
|
|
Bus 411
|
|
Havemarksvej (Ørslev Gade)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Farendløsevej (Langagervej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Farendløse, Sandtoften (Farendløsevej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Ejlekærgårdsvej (Farendløsevej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Præstbrovej (Farendløsevej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Nordbakkeskolen (Nordrupvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Mulstrup (Haslevvej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Galtehus (Haslevvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Tolstrup (Haslevvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Haslevvej (Bragesvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Odinsvej (Bragesvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Søndervang (Næstvedvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
|