|
Skodsborg St. (Bøllemosevej)
|
|
|
Kl. 18:52
|
|
Bus 194
|
|
Blinde Allé (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Hegnsvej (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Nærumgårdsvej (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Nærum Vænge (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Nærum St. (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Tovesvej (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Bergsøe Kollegiet (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Søllerød Park Øst (Vangebovej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Søllerød Park Vest (Vangebovej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Vangebovej (Mothsvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Stevnsbovej (Mothsvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Mothsvej (Skodsborgvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Teknikerbyen (Skodsborgvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Lindevangen (Bredevej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Fyrrevang (Bredevej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Skovbrynet (Kongevejen)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Æblevænget (Kongevejen)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Sorgenfri Slot (Kongevejen)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Lyngby Mølle (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Lyngby Kirke (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Sorgenfrivej (Jernbanevej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|
|
Lyngby St. (Gammel Jernbanevej)
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
|