|
Holbæk St.
|
|
|
Kl. 16:17
|
|
Bus 420
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
Bus 420
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
|