|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 17:50
|
|
Bus 902
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Fægangen (Ørnumvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Rødhøjvej (Ørnumvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Mælkevej (Halsebyvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Tårnborghallen (Tjærebyvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Kildebakken (Mælkevej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Rødhøjvej (Mælkevej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Svenstrup, Stibjergvej (Mælkevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Banevej (Frølundevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Frølunde (Frølundevej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Frølunde Fed, Vagtelvej (Broholmvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Svanedammen (Broholmvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Engpiberdraget (Broholmvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Bildsøvej (Forlevvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Stationsvej (Forlevvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Forlev, Lyshøjvej (Stationsvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Forlev, Friskolen (Stationsvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Vandværksvej (Stationsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Skolevej (Akacievej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Vemmelev skole (Skolevej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Akacievej (Borgergade)
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
|