|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
|
|
Kl. 10:29
|
|
Bus 551
|
|
Tømmerup Skole (Tømmerupvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Tømmeruphallen (Tømmerupvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Tømmerup Byvej (Tømmerupvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Tømmerupvej (Holbækvej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
|