|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 20:19
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
|