|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 20:01
|
|
Bus 907
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 20:03
|
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
Tårnborgbroen (Tårnborgvej)
|
Kl. 20:04
|
|
Kl. 20:04
|
|
|
|
Kongebroen (Tårnborgvej)
|
Kl. 20:06
|
|
Kl. 20:06
|
|
|
|
Engvej (Tårnborgvej)
|
Kl. 20:06
|
|
Kl. 20:06
|
|
|
|
Caspar Brands Plads
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Teilmanns Allé (Norvangen)
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
Elme Alle (Linde Alle)
|
Kl. 20:12
|
|
Kl. 20:12
|
|
|
|
Dæmningen (Tyreengen)
|
Kl. 20:13
|
|
Kl. 20:13
|
|
|
|
Skovparken (Nor Alleen)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Norstien (Skovvej)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
Korsør Lystskov (Skovvej)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
Bonderupvej (Næstved Landevej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Stengelshøjvej (Næstved Landevej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Lille Egede Friskole (Korsør Landevej)
|
Kl. 20:21
|
|
Kl. 20:21
|
|
|
|
Gryderupvej (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Hovstien (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Boeslunde, Kærebjergvej (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Boeslunde kirke (Sønderupvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Idrætshal (Borgbjergvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Rennebjergvej (Borgbjergvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Egerupvej (Rennebjergvej)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Tranderup (Slagelse Landevej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Holmevej, SANO (Slagelsevej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
Harboes Vænge (Skovvej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
|
Havnepladsen (Havnevej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
Kl. 20:38
|
|
|
|
|