|
Holte St.
|
|
|
Kl. 10:40
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
|