|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 16:24
|
|
Bus 1A
|
|
Hvidovre Gymnasium (Naverporten)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Pottemagerporten (Naverporten)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Naverporten (Rebslagerporten)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Avedørelejren (Avedøre Tværvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Avedøre Skole (Brostykkevej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Bredholtvej (Brostykkevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Søndervangs Allé (Folehaven)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Danhaven (Folehaven)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Hestehaven (Folehaven)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Retortvej (Folehaven)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Folehaven (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
København Syd St., Grønttorvet
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Carl Jacobsens Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Kirsten Walthers Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vesterfælledvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Ny Carlsberg Vej (Vesterfælledvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Frederiksberg Allé St. (Frederiksberg Allé)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Frederiksberg Allé (Alhambravej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Gammel Kongevej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Kastanievej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Thorvaldsensvej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Rosenørns Allé (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Åboulevard (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Rantzausgade (Griffenfeldsgade)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Prins Jørgens Gade (Stengade)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Skt. Hans Torv (Blegdamsvej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Blegdamsvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Rigshospitalet Hovedindgang (Blegdamsvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Irmingersgade (Blegdamsvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Trianglen St. (Blegdamsvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Gustav Adolfs Gade (Østerbrogade)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Århusgade (Østerbrogade)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Poul Henningsens Plads St. (Østerbrogade)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Nygårdsvej (Østerbrogade)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Svanemøllen St. (Østerbrogade)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Strandvænget (Strandvejen)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Strandøre (Strandvejen)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Gl. Vartov Vej (Strandvejen)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
|