|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 14:24
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
|