|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 06:15
|
|
Bus 179
|
|
Gyldendalsvej (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 06:24
|
|
Kl. 06:24
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
|