|
Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)
|
|
|
Kl. 12:50
|
|
Bus 260R
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Køge Gymnasium (Ringstedvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Krageskovbakken (Ringstedvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Østergård (Ringstedvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Lellinge Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Vemmedrup (Ringstedvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Ud for Fyrrevej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Vindegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Sandet (Ringstedvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Bjæverskov, Lidemarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Vollerslevvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Tingbjerggård (Ringstedvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Gummersmarkvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Lundegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Skovbo Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Slimminge, Slimmingevej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Slimminge, Egelundsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Fjællebro Huse (Køgevej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Kværkeby Stationsvej (Køgevej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Fjællebro (Køgevej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Bedstedvej (Køgevej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Kværkebyvej (Køgevej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Adamshøjvej (Køgevej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Kærehave (Køgevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Skovgården (Køgevej)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Kildeskovvej (Køgevej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Kildemarken (Køgevej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Ørnevej (Køgevej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Søndergade (Køgevej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
|