|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 05:48
|
|
Bus 183
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Firskovvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Lundtoftegårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Helsingørmotorvejen (Klampenborgvej)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Hvidegårdsparken (Klampenborgvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
|