|
Akacievej (Borgergade)
|
|
|
Kl. 16:20
|
|
Bus 902
|
|
Vandværksvej (Stationsvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Forlev, Friskolen (Stationsvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Forlev, Lyshøjvej (Stationsvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Forlevvej (Stationsvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Bildsøvej (Forlevvej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Engpiberdraget (Broholmvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Svanedammen (Broholmvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Frølunde Fed, Vagtelvej (Broholmvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Frølunde (Frølundevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Banevej (Frølundevej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Svenstrup, Stibjergvej (Mælkevej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Rødhøjvej (Mælkevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Kildebakken (Mælkevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Tårnborghallen (Tjærebyvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Mælkevej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Rødhøjvej (Ørnumvej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Korsør St.
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|