|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 07:29
|
|
Bus 440R
|
|
Odinsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Odinsvej (Bragesvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Haslevvej (Bragesvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Tolstrup (Haslevvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Galtehus (Haslevvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Mulstrup (Haslevvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Tvindelstrupvej (Haslevvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Sneslev, Stationsvej (Haslevvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Sneslev Sognevej (Haslevvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Sneslev kirke (Haslevvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Lillevang (Haslevvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Ringstedvej, Ellegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Førslev, Mejerivej (Ringstedvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Simmendrup (Ringstedvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Sclerosehospitalet (Ringstedvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Hørstien (Ringstedvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Rundinsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Nordborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
|
Haslev St. (Stationspladsen)
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|