|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
|
|
Kl. 20:44
|
|
Bus 191
|
|
Engelsborgvej (Buddingevej)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Christian X's Allé (Buddingevej)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
Buddingevej (Nybrovej)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Prinsessevej (Nybrovej)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Engelsborgvej (Nybrovej)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Hartmannsvej (Nybrovej)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Kongshvilevej (Nybrovej)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Nybrogård (Nybrovej)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Nybro Kro (Nybrovej)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Sophienholm (Nybrovej)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Frederiksdal (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Hummeltoftevej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Virum Vandvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Solgården (Virumvej)
|
Kl. 20:58
|
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
Virum Stationsvej (Virumvej)
|
Kl. 20:58
|
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 21:00
|
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Sorgenfrivænget (Grønnevej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Løvgårdsvej (Grønnevej)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
Sorgenfri Torv (Grønnevej)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
Sorgenfri St. (Hummeltoftevej)
|
Kl. 21:03
|
|
Kl. 21:03
|
|
|
|
Kongevejen (Skovbrynet)
|
Kl. 21:03
|
|
Kl. 21:03
|
|
|
|
Skovbrynet (Kongevejen)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Fuglsangvej (Virumvej)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Virum Torv (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
Kirkebakken (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
Parcelvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 21:09
|
|
Kl. 21:09
|
|
|
|
Parcelvej (Furesø Parkvej)
|
Kl. 21:09
|
|
Kl. 21:09
|
|
|
|
Virum Overdrevsvej (Furesø Parkvej)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
Furesø Parken (Furesøvej)
|
Kl. 21:11
|
|
Kl. 21:11
|
|
|
|
Søndervej (Furesøvej)
|
Kl. 21:11
|
|
Kl. 21:11
|
|
|
|
Furesøvej (Højdevej)
|
Kl. 21:12
|
|
Kl. 21:12
|
|
|
|
Arnevej (Højdevej)
|
Kl. 21:12
|
|
Kl. 21:12
|
|
|
|
Parcelvej (Højdevej)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
Kildevældsvej (Parcelvej)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
Vejlemosevej (Parcelvej)
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
Tesch Allé (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 21:15
|
|
Kl. 21:15
|
|
|
|
Mosevej (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 21:16
|
|
Kl. 21:16
|
|
|
|
Piils Skov (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Rønnebærvej)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 21:19
|
|
|
|
|