|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 20:50
|
|
Bus 402
|
|
Dagmarsgade (Anlægsvej)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Tværalle (Anlægsvej)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Thyrasvej (Anlægsvej)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Kaserne Alle (Anlægsvej)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
Kildemarken (Køgevej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Kildeskovvej (Køgevej)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Skovgården
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
Kildemarken
|
Kl. 21:00
|
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
Kildehaven (Kildemarken)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Kildestrædet (Kildemarken)
|
Kl. 21:03
|
|
Kl. 21:03
|
|
|
|
Kaserne Alle (Anlægsvej)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Thyrasvej (Anlægsvej)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Tværalle (Anlægsvej)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Dagmarsgade (Sct Knudsgade)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
|