|
Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej)
|
|
|
Kl. 11:16
|
|
Bus 553
|
|
Bjørnstrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Nybyvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Ulstrup, Sandåsvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Ølesvej (Ågerupvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Ågerup (Ågerupvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Charlesvej (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Nostrup (Røsnæsvej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Røsnæsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Hjorthøj (Nyrupvej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Lynggårdsvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Nyrup Skolevej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Bøgebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 11:31
|
|
Kl. 11:31
|
|
|
|
Bøgebjergvej (Nyrupvej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Hestehavebakken (Nyrupvej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 11:42
|
|
|
|
|