|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 11:34
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
|