|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 00:25
|
|
Natbus 98N
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 00:27
|
|
Kl. 00:27
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 00:27
|
|
Kl. 00:27
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 00:29
|
|
Kl. 00:29
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 00:33
|
|
Kl. 00:33
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 00:34
|
|
Kl. 00:34
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 00:35
|
|
Kl. 00:35
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 00:35
|
|
Kl. 00:35
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 00:36
|
|
Kl. 00:36
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 00:37
|
|
Kl. 00:37
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 00:38
|
|
Kl. 00:38
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 00:39
|
|
Kl. 00:39
|
|
|
|
Landerslev (Landerslevvej)
|
Kl. 00:41
|
|
Kl. 00:41
|
|
|
|
Rugtoften (Landerslevvej)
|
Kl. 00:41
|
|
Kl. 00:41
|
|
|
|
Holmegårdsvej (Landerslevvej)
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 00:45
|
|
Kl. 00:45
|
|
|
|
Onsved Huse (Skibbyvej)
|
Kl. 00:46
|
|
Kl. 00:46
|
|
|
|
Onsved (Skibbyvej)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Krogstrup Kirke (Skibbyvej)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
Ny Krogstrup (Skibbyvej)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Bonderup Old (Skibbyvej)
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
Bonderupvej (Skibbyvej)
|
Kl. 00:52
|
|
Kl. 00:52
|
|
|
|
Elmevej (Hovedgaden)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
Damgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
|