|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 12:50
|
|
Bus 540
|
|
Kongrescenteret (Nordre Ringvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Ringstedet (Nordre Ringvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Benløse Centret (Fredensvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Vink Ll. Svenstrup (Holbækvej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Estrup (Holbækvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Allindemaglevej (Holbækvej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Ordrupvej (Ringstedvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
St. Merløse St. (Banevej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Ørnevej (Banevej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Solvangsvej (Borgergade)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Kirke Eskilstrup (Borgergade)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Tølløse Torv (Vestergade)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Møllevej (Vestergade)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Tølløse St. (Jernbanevej)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Tølløse, Ljungbyvej (Hjortholmvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Tølløse, Lunderødvej (Hjortholmvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Hjortholmvej 114 (Hjortholmvej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Skimmedevej (Roskildevej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Vipperød, Sandbakkevej (Roskildevej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Store Grandløse (Roskildevej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Engdraget (Roskildevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Ll. Grandløse (Roskildevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Mellemvang (Roskildevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Søndervang (Roskildevej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Borgmestergårdsvej (Roskildevej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Diget (Højen)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Holbæk Sygehus (Henriettevej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
|