|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 06:38
|
|
Bus 133
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Gammel Køge Landevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Vej + Park (Høvedstensvej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Toftegårds Allé)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
|