|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 15:04
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
|