|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 12:04
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
|