|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
|
|
Kl. 05:51
|
|
Bus 68
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
H.C. Ørsteds Vej (Åboulevard)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Hans Egedes Gade (Ågade)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Borups Allé)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Hillerødgade (Borups Allé)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Nordvestkirken (Utterslevvej)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Utterslev Torv (Horsebakken)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Hyrdevangen (Horsebakken)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Lærkebakken (Horsebakken)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Mosesvinget (Horsebakken)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Moseskrænten (Maglegårds Allé)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Søborg Magle Kirke (Maglegårds Allé)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Mars Allé (Grønnemose Allé)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Nordtoftevej (Mars Allé)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Mars Allé (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Dalen (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Gladsaxevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Gladsaxe Kirke (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Gladsaxe Skole (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Kronhjortvej (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Buddinge Hovedgade (Møllemarken)
|
Kl. 06:24
|
|
Kl. 06:24
|
|
|
|
Bagsværdfortet (Møllemarken)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Stengården St. (Gammelmosevej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Triumfvej (Gammelmosevej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Frithjofsvej (Gammelmosevej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Gammelmosevej (Stengårds Allé)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Stenkrogen (Stengårds Allé)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Enighedsvej (Stengårds Allé)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Bagsværdvej (Stengårds Allé)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Nybrovej (Engelsborgvej)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
|