|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 11:51
|
|
Bus 411
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Odinsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Odinsvej (Bragesvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Haslevvej (Bragesvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Tolstrup (Haslevvej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Galtehus (Haslevvej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Mulstrup (Haslevvej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Nordbakkeskolen (Farendløsevej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Præstbrovej (Farendløsevej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Ejlekærgårdsvej (Farendløsevej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Farendløse, Sandtoften (Farendløsevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Farendløsevej (Langagervej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Havemarksvej (Ørslev Gade)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Ørslev Stationsvej
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Nygårdsvej (Ørslev Stationsvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Ørslev Stationsvej
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade)
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
|