|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 07:44
|
|
Bus 432
|
|
Købmagergade (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Tubavej (Valbygårdsvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Øster Stillinge (Stillingevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Stillinge Plejecenter (Stillingevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Degnevænget (Stillingevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Stillinge Strand (Stillinge Strandvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Blomstervej (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Pilevej (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Lillerisvej (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Ranunkelvej (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Bildsø Strand (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Longvejen (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Drøsselbjerg (Drøsselbjergvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Mullerup (Mullerup Strandvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Mullerup Havn (Kirke Helsinge Strandvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Kr Helsinge strand (Kirke Helsinge Strandvej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Dalby (Dalby Strandvej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Kirke Helsinge Skole (Skolegade)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Østergade (Helsingevej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Gildehøjvej (Helsingevej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Kirkestien (Kirkevangen)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Algade (Kirkevangen)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Gørlev Skole (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Dalbyvej (Reersøvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Hesselbjergvej (Strandvejen)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Reersø Kro (Strandvejen)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Posthuset (Strandvejen)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
|
Reersø Havn (Havnevej)
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
|