Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Ringsted St. | Kl. 15:45 | Bus 406 | ||||
Maglemosevej (Mosevænget) | Kl. 15:47 | Kl. 15:47 | ||||
Bringstrup (Egerupvej) | Kl. 15:55 | Kl. 15:55 | ||||
Ørslevvestervej (Ørslevunderskovvej) | Kl. 15:57 | Kl. 15:57 | ||||
Ørslev Under Skoven (Ørslevvestervej) | Kl. 15:58 | Kl. 15:58 | ||||
Ørslevvester (Ørslevvestervej) | Kl. 16:02 | Kl. 16:02 | ||||
Ørslevvester, Harpeager (Bakkegårdsvej) | Kl. 16:02 | Kl. 16:02 | ||||
Bakkegårdsvej | Kl. 16:05 | Kl. 16:05 | ||||
Gyrstinge, Kirken (Gyrstinge Bygade) | Kl. 16:06 | Kl. 16:06 | ||||
Gyrstinge, Kildeskolen (Gyrstinge Bygade) | Kl. 16:07 |