|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 12:19
|
|
Bus 1
|
|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Idavej / Bøjdenvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Hebevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Statsfængslet / Ladegårdsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Åparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Danehofskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Kirkepladsen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Nybrogade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Wørishøffersgade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Christianlundsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Nordmarksvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Stentevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Møllervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Møllervangen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Skaboeshusevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Rævebakkeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Hjortevænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Strandvænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Skovparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
|