|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 07:55
|
|
Bus 33
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
Slusevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Vejlands Allé (Englandsvej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Englandsvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Amagerfælledvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Njalsgade)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
|