|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 17:54
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
|