|
Aalborg St. (Perron C3)
|
|
|
Kl. 03:12
|
|
Natbus 71N
|
C3
|
|
Prinsensgade (Aalborg)
|
Kl. 03:13
|
|
Kl. 03:13
|
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 03:20
|
|
Kl. 03:20
|
|
|
|
|
Vesterbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
|
Sundby Brygge (Vesterbrogade / Nørresundby)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
|
Stationsvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
|
Lindholm St. (Nærbanevej / Nørresundby)
|
Kl. 03:26
|
|
Kl. 03:26
|
|
|
|
|
Viaduktvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 03:27
|
|
Kl. 03:27
|
|
|
|
|
Åvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 03:30
|
|
Kl. 03:30
|
|
|
|
|
Vester Halnevej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 03:33
|
|
Kl. 03:33
|
|
|
|
|
Vadum Kirkevej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 03:35
|
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
|
Søndermarken (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 03:35
|
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
|
Mejerivej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 03:36
|
|
Kl. 03:36
|
|
|
|
|
Sneumvej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 03:36
|
|
Kl. 03:36
|
|
|
|
|
Kærvangen (Bygaden / Nørhalne)
|
Kl. 03:40
|
|
Kl. 03:40
|
|
|
|
|
Nørhalne Skole (Nørhalne)
|
Kl. 03:40
|
|
Kl. 03:40
|
|
|
|
|
Nordkærvej (Bakmøllevej / Nørhalne)
|
Kl. 03:41
|
|
Kl. 03:41
|
|
|
|
|
Gl. Skolevej (Haldagervej / Biersted)
|
Kl. 03:45
|
|
Kl. 03:45
|
|
|
|
|
Granlien (Haldagervej / Biersted)
|
Kl. 03:45
|
|
Kl. 03:45
|
|
|
|
|
Elbækvej (Haldagervej / Biersted)
|
Kl. 03:46
|
|
Kl. 03:46
|
|
|
|
|
Teglværksvej (nær Biersted Skole / Jammerb. Komm.)
|
Kl. 03:47
|
|
Kl. 03:47
|
|
|
|
|
Stationsvej (Højbakkevej / Biersted)
|
Kl. 03:47
|
|
Kl. 03:47
|
|
|
|
|
Zachosvej (Stationsvej / Biersted)
|
Kl. 03:48
|
|
Kl. 03:48
|
|
|
|
|
Toftevej (Kattedamsvej / Aabybro)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
|
Aabybro Skole (Kattedamsvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 03:59
|
|
Kl. 03:59
|
|
|
|
|
Aabybro Busterminal
|
Kl. 04:00
|
|
Kl. 04:00
|
|
|
B
|
|
Aabybro Plejehjem (Vestergade / Aabybro)
|
Kl. 04:00
|
|
Kl. 04:00
|
|
|
|
|
Ryå Mejeri (Brogårdsvej / Aabybro)
|
Kl. 04:01
|
|
Kl. 04:01
|
|
|
|
|
Kås Midtby (Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 04:07
|
|
Kl. 04:07
|
|
|
|
|
Skolecenter Jetsmark (Kås / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 04:08
|
|
Kl. 04:08
|
|
|
|
|
Jetsmark Idrætscenter (Bredgade / Jammerbugt Kom.)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Industrivej (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 04:09
|
|
Kl. 04:09
|
|
|
|
|
Pandrup Plejecenter (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 04:10
|
|
Kl. 04:10
|
|
|
|
|
Pandrup Bibliotek (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 04:10
|
|
Kl. 04:10
|
|
|
|
|
Pandrup Torv (Bredgade / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 04:13
|
|
Kl. 04:13
|
|
|
|
|
Purkærvej (Løkkenvej / Pandrup)
|
Kl. 04:13
|
|
Kl. 04:13
|
|
|
|
|
Saltum Bymidte (Søndergade / Jammerbugt Komm)
|
Kl. 04:19
|
|
Kl. 04:19
|
|
|
|
|
Fælledvej (Tinghøjgade / Saltum)
|
Kl. 04:19
|
|
Kl. 04:19
|
|
|
|
|
Saltum Kirke (Tinghøjgade / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 04:20
|
|
Kl. 04:20
|
|
|
|
|
Ingstrup (Hovedgaden / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 04:25
|
|
Kl. 04:25
|
|
|
|
|
Jørgen Jensens Vej (Trudslevvej / Hjørring Kom.)
|
Kl. 04:29
|
|
Kl. 04:29
|
|
|
|
|
Løkken Busterminal (Løkken)
|
Kl. 04:41
|
|
|
|
|
|