|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 08:34
|
|
Bus 207
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Gevninge Bygade (Dalager)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Gevninge, Forsamlingshus (Lindenborgvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Allerslev kirke (Lejrevej)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Fugletoften (Alfarvejen)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
|