|
Karlslunde St. (Stationsager)
|
|
|
Kl. 11:51
|
|
Bus 120
|
|
Ingesvej (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Egedal Centret (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Kastaniehusene (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Skruegangen (Karlslunde Centervej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Industrigangen (Karlslunde Centervej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Drejergangen (Metalgangen)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Metalgangen
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Korskildemark (Greve Main)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Korskildeeng (Greve Main)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Korskildelund (Greve Main)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Mosede Landevej (Greve Landevej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Greve Museum (Greve Landevej)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Søndergård (Kildebrønde Landevej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Kildebrønde (Kappelev Landevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Kappelev Allé (Kappelev Landevej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Allévej (Kappelev Landevej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Torsbo (Køgevej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Køgevej (Hveen Boulevard)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
|